مؤسسه آموزش عالی غزالی در سال 1385 با تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در دو مقطع کاردانی و کارشناسی فعالیت خود را به طور رسمی آغاز نموده است. این مؤسسه با هدف تعلیم و تربیت منظم و در نظر گرفتن نیازهای آموزشی جامعه که از ضروریات نظام آموزش عالی هر کشور به شمار می رود توانسته است سهم موثری در ارتقای سطح علمی کشور ایفا نماید.

معرفی دانشگاه

با توجه به جایگاه پژوهش در نظام آموزش عالی کشور، کلیه امور مربوط به پژوهش در بخش ها، فراهم آوردن امکانات پژوهشی، تدوین و برنامه ریزی لازم برای گسترش و ارتقاء پژوهش، رسیدگی به امور جاری پژوهشی موسسه، تدوین آیین نامه های لازم، و نظارت بر حسن اجرای مقررات و آئین نامه پژوهشی از جمله وظایف حوزه پژوهشی موسسه آموزش عالی غزالي می باشد.

حوزه پژوهشی موسسه تحت نظارت شورای پژوهشی امور برنامه ریزی در امر پژوهش موسسه را به عهده داشته که در قالب برنامه هایی به شرح ذیل انجام وظیفه می نماید.

 

اهداف:

تهیه و تدوین برنامه های پژوهشی (منظور هر نوع فعالیت فکری و علمی) و کمک فکری به امور اجرائی در فراهم آوردن امکانات پژوهشی.

 

وظایف:

- بررسی طرح های پژوهشی

- بررسی مقالات علمی به منظور ارائه در همایشها و مجلات داخلی و خارجی

- بررسی فرصت های مطالعاتی و grant سالیانه اساتید

- برگزاری همایش ها و کنفرانسهای علمی

- تدوین آئین نامه ها و پرسشنامه های مربوط به فعالیتهای پژوهشی

- تدوین آیین نامه های مربوط به چاپ و نشر کتب توسط اعضای هیات علمی و دانشجویان موسسه

 

قزوين شهري است برخاسته ازروزگاران کهن با قدمت نه هزار سال که سرفصل هايي طلاييبه صفحات زرين تاريخ تمدن صلح آميز بشري هديه نموده است. و اينک با ياري خداوند ودرسايه جمهوري اسلامي، قزوين موقعيت ارزشمند ديگررا به توليد دانش هديه کرده است.

ما در اینجا گرد هم آمدیم تا بتوانیم با بهره گیری از امکانات موجود، راه دستیابی به آینده ای پربار را برای دانشجویان هموار نموده و موانع پیشرفت علمی و تحصیلی آنها را شناسایی و برطرف نماییم. دكتر منوچهر نيكنام

آخرین مطالب

چاپ دومین شماره از فصلنامه پژوهش های مدیریت

چاپ دومین شماره از فصلنام...

پس از حمد خدا و درود و صلوات بر محمد و آل محمد و ب...

چاپ و انتشار اولين شماره از نشريه (( پژوهش های مديريت ))

چاپ و انتشار اولين شماره...

بدين وسيله به استحضار کليه اساتيد و دانشجويان عزي...

گالری تصاویر