سامانه پیش ثبت نام

 

با سلام                                                                             

1400 year whit haftsin vector 2 1

 شکر بی حد بر آن ذات هستی بخش که سالی دیگر بر هستی ما افزود تا شاهد طلیعه بهاری دیگر و نوروزی دیگر باشیم . بهار و نوروزی که بیانگر تجدیدحیات طبیعت و نشانگر قدرت و رحمت الهی و مظهر مواهب و نعمت های خداوندی است . در واپسین روزهای سال ۹۹فرا رسیدن نوروز۱۴۰۰را حضور تمامی اعضای محترم هیئت علمی،اساتید و پرسنل و دانشجویان عزیز تبریک عرض نموده و برای تمامی عزیزان سال فرا روی را سالی عاری از هرگونه ویروس و بیماری ،پر از نعمت و برکت ،امید و نشاط توام با سلامتی آرزومندیم . 

دکتر محمد ربیعی رئیس هیات امنا

دکتر منوچهرنیکنام سرپرست دانشگاه

 

واریز مبالغ شهریه جهت انتخاب واحد نیمسال 1-97 از روز دوشنبه مورخ 05\06\1397 لغایت روز پنج شنبه مورخ 15\06\1397 و از طریق سیستم جامع امکانپذیر خواهد بود.
پیشنهاد میشود با توجه به تراکم مراجعه کنندگان به سایت دانشگاه و سیستم جامع، در روزهای انتخاب واحد، دانشجویان عزیز شهریه های خود را در محدوده زمانی فوق واریز نمایند تا دچار مشکلات اینترنتی واریز الکترونیکی شهریه در ایام انتخاب واحد نگردند.

 

فایل راهنمای پرداخت شهریه فایل راهنمای پرداخت شهریه

اطلاعیه سرویس

به اطلاع دانشجویان گرامی  می رساند ، سرویس ایاب و ذهاب مؤسسه از تاریخ 9-7-97  به صورت روزانه فعال می باشد . دانشجویان با پرداخت کرایه روزانه در مسیر رفت و برگشت می توانند از سرویس استفاده نمایند . جهت هماهنگی با راننده اتوبوس آقای فرجی تماس حاصل فرمایید .

تلفن : 09126828588

code digit

دانلود نرم افزار تولید کد دیجیت

 راهنمایی : برای تولید کد دیجیت ابتدا نرم افزار را دانلود نموده سپس کد دانشجویی خود را در قسمت شناسه واریز کننده وارد نموده  ( در ورود شماره دانشجویی خود دقت نمایید در صورت اشتباه نرم افزار کد اشتباه را صادر می نماید و عواقب آن به عهده خود دانشجو می باشد ) و کلید رقم کنترلی را بفشارید سپس نرم افزار یک کد دو رقمی را به شما بر میگرداند که کد دیجیت شما می باشد .

شایان ذکر می باشد که در سامانه دانشجویی خود در قسمت کارنامه مالی این کد به صورت اتوماتیک نمایش داده می شود .

برای واریز مالی ،  شناسه پرداخت شامل  :  کد دانشجویی + کد دیجیت می باشد 

مثال : شماره دانشجویی :  1111111111
        کد دیجیت ایجاد شده : 55
         شناسه پرداخت : 111111111155

به اطلاع دانشجويان محترم  مي رساند:
 

        جهت يادآوري  ثبت نام نيمسال دوم95 موارد ذيل را به اطلاع   مي رساند:
قبل از ثبت نام لازم است بايد مبلغ كل شهريه ثابت و شهريه متغيرخود رابه حساب دانشگاه واريز نمائيد.
  شهريه بايد  به صورت اينترنتي  و24 ساعت قبل  از  انتخاب واحد پرداخت گرددواز واريز فيش دستي خودداري نمائيد(پرداخت الكترونيكي بلافاصله در حساب شما منظور خواهد شد) هيچ گونه فيشي به صورت دستي وديجيت ثبت نميگردد.  با  توجه به  ترافيك  شبكه هاي  اينترنتي  در  زمانهاي انتخاب  واحد وكاهش سرعت آن به منظور جلوگيري از هرگونه مشكل از تاريخ ذكرشده جهت پرداخت شهريه اقدام نمائيد.
قبل از ورود به سايت مي بايست حتما رمز   دوم كارت (cvv2) را از بانك دريافت نمائيد.
  راهنماي پرداخت به صورت زير است.
 امورشهريه      ----->                  پرداخت الكترونيكي شهريه ----->              امور شهريه پرداخت

الكترونيكي بانك   تجارت  يابانك  رفاه(شاپرك)   د ر منوي  پرداخت  گزينه شهريه را  انتخاب  ومبلغ را وارد نماييد و  سپس اطلاعات   كارت عابر بانك  خود را درج نمائيد.  (با كليه كارتهاي عضو شتاب  امكان  پرداخت شهريه از سايت دانشگاه وجود دارد وهمچنين نيازي نيست كارت به نام دانشجو باشد.)

جهت سهولت در واريز شهريه از مورخ   23\11\95 الي 27\11\95 اقدام نمائيد تا در هنگام ثبت نام دچار مشكل نگرديد.
ضمناً در روز ثبت نام واريز شهريه ازطريق دستگاه پوز وحضوري  امكان پذير نمي باشد ؛ در صورت عدم پرداخت به موقع  شهريه  وبروز مشكل در انتخاب واحد مسئوليت  به عهده خود دانشجو  است  ومالي  هيچ تعهدي براي ارائه واحد درسي مورد نظر دانشجو نخواهد داشت.

                                              امورمالي

جستجو در سايت

ما در اینجا گرد هم آمدیم تا بتوانیم با بهره گیری از امکانات موجود، راه دستیابی به آینده ای پربار را برای دانشجویان هموار نموده و موانع پیشرفت علمی و تحصیلی آنها را شناسایی و برطرف نماییم. دكتر منوچهر نيكنام

آخرین مطالب

چاپ دومین شماره از فصلنامه پژوهش های مدیریت

چاپ دومین شماره از فصلنام...

پس از حمد خدا و درود و صلوات بر محمد و آل محمد و ب...

چاپ و انتشار اولين شماره از نشريه (( پژوهش های مديريت ))

چاپ و انتشار اولين شماره...

بدين وسيله به استحضار کليه اساتيد و دانشجويان عزي...

گالری تصاویر